- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Маслени радиатори |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | LED дисплей |
| Нива на мощност | 3 |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Максимална мощност | 1500 W |
| Височина | 65.6 cm |
| Ширина | 34.4 cm |
| Дължина | 26.1 cm |
| Гаранция | 60 месеца |