- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Маслени радиатори |
|
| Culoare | Alb |
| Funcții | Display LED |
| Niveluri de putere | 3 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Putere maxima | 1500 W |
| Înălţime | 65.6 cm |
| Lăţime | 34.4 cm |
| Lungime | 26.1 cm |
| Garanție | 60 luni |