- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Маслени радиатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Οθόνη LED |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Μέγιστη ισχύς | 1500 W |
| Υψος | 65.6 cm |
| Πλάτος | 34.4 cm |
| Μήκος | 26.1 cm |
| Εγγύηση | 60 μήνες |