- -14,32 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Мелници за подправки |
|
| Цвят | Сребрист |
| Тип продукт | Мелница |
| Материал | Инокс |
| Предназначен за | Сол |
| Брой/комплект | 2 |
| Тип мелница | Електрическа |
| Ширина | 6 cm |
| Дължина | 6 cm |
| Диаметър | 6 cm |