- -14,32 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Мелници за подправки |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Τύπος Προϊόντος | Μύλος |
| Υλικό | Inox |
| Προορίζεται για | Αλάτι |
| Αριθμός / σετ | 2 |
| Τύπος μύλου | Ηλεκτρική |
| Πλάτος | 6 cm |
| Μήκος | 6 cm |
| Διάμετρος | 6 cm |