- -14,32 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Мелници за подправки |
|
| Culoare | Argint |
| Tip produs | Mill |
| Material | Inox |
| Destinate pentru | Sare |
| Număr / set | 2 |
| Tipul morii | Electric |
| Lăţime | 6 cm |
| Lungime | 6 cm |
| Diametru | 6 cm |