- -4,60 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Мелници за подправки |
|
| Цвят | Сребрист |
| Тип продукт | Мелница |
| Материал | Инокс |
| Капацитет | 0.050 l |
| Брой/комплект | 1 |
| Тип мелница | Електрическа |
| Височина | 20 cm |
| Ширина | 6.5 cm |
| Диаметър | 6.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |