- -4,60 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Мелници за подправки |
|
| Culoare | Argint |
| Tip produs | Mill |
| Material | Inox |
| Capacitate | 0.050 l |
| Număr / set | 1 |
| Tipul morii | Electric |
| Înălţime | 20 cm |
| Lăţime | 6.5 cm |
| Diametru | 6.5 cm |
| Garanție | 24 luni |