- -4,60 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Мелници за подправки |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Τύπος Προϊόντος | Μύλος |
| Υλικό | Inox |
| Χωρητικότητα | 0.050 l |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Τύπος μύλου | Ηλεκτρική |
| Υψος | 20 cm |
| Πλάτος | 6.5 cm |
| Διάμετρος | 6.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |