- -5,11 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Мелници за подправки |
|
| Цвят | Дърво |
| Тип продукт | Мелница |
| Материал | Дърво |
| Предназначен за | Кафе |
| Брой/комплект | 1 |
| Тип мелница | Ръчна |
| Височина | 23 cm |
| Ширина | 11 cm |
| Дължина | 11 cm |