- -5,11 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Мелници за подправки |
|
| Culoare | Lemn |
| Tip produs | Mill |
| Material | Lemn |
| Destinate pentru | Cafea |
| Număr / set | 1 |
| Tipul morii | Manual |
| Înălţime | 23 cm |
| Lăţime | 11 cm |
| Lungime | 11 cm |