- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Мелници за подправки |
|
| Χρώμα | Ξύλο |
| Τύπος Προϊόντος | Μύλος |
| Υλικό | Ξύλο |
| Προορίζεται για | Καφές |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Τύπος μύλου | Χειρός |
| Υψος | 23 cm |
| Πλάτος | 11 cm |
| Μήκος | 11 cm |