- -6,44 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Мелници за подправки |
|
| Цвят | Син |
| Тип продукт | Мелница, Солница, Пиперница |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Предназначен за | Пипер, Сол |
| Капацитет | 0.05 l |
| Функции | Устойчивост на надрасквания |
| Брой/комплект | 2 |
| Материал капак | Метал |
| Тип мелница | Ръчна |
| Височина | 16.9 cm |
| Ширина | 7 cm |
| Дължина | 7 cm |