- -6,44 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Мелници за подправки |
|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Mill, Sare, Piper |
| Material | Plastic, Oţel |
| Destinate pentru | Piper, Sare |
| Capacitate | 0.05 l |
| Funcții | Rezistența la zgârieturi |
| Număr / set | 2 |
| Material capac | Metal |
| Tipul morii | Manual |
| Înălţime | 16.9 cm |
| Lăţime | 7 cm |
| Lungime | 7 cm |