- -6,44 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Мелници за подправки |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Τύπος Προϊόντος | Μύλος, Солница, Пиперница |
| Υλικό | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Пипер, Αλάτι |
| Χωρητικότητα | 0.05 l |
| Λειτουργίες | Αντοχή στις γρατσουνιές |
| Αριθμός / σετ | 2 |
| Υλικό κάλυψης | Μέταλλο |
| Τύπος μύλου | Χειρός |
| Υψος | 16.9 cm |
| Πλάτος | 7 cm |
| Μήκος | 7 cm |