- -12,78 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Мелници за подправки |
|
| Цвят | Бял |
| Тип продукт | Мелница |
| Материал | Керамика, Стомана, Бамбук |
| Предназначен за | Пипер, Сол |
| Функции | Регулируема основа |
| Брой/комплект | 1 |
| Тип мелница | Ръчна |
| Височина | 10.5 cm |
| Ширина | 5.5 cm |
| Дължина | 5.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |