- -12,78 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Мелници за подправки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Προϊόντος | Μύλος |
| Υλικό | Κεραμικό, Ατσάλι, Μπαμπού |
| Προορίζεται για | Пипер, Αλάτι |
| Λειτουργίες | Регулируема основа |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Τύπος μύλου | Χειρός |
| Υψος | 10.5 cm |
| Πλάτος | 5.5 cm |
| Μήκος | 5.5 cm |
| Εγγύηση | 24 luni |