- -12,78 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Мелници за подправки |
|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Mill |
| Material | Ceramică, Oţel, Bambus |
| Destinate pentru | Piper, Sare |
| Funcții | Reglabil |
| Număr / set | 1 |
| Tipul morii | Manual |
| Înălţime | 10.5 cm |
| Lăţime | 5.5 cm |
| Lungime | 5.5 cm |
| Garanție | 24 luni |