- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Мелници за подправки |
|
| Цвят | Бял, Сив |
| Тип продукт | Мелница |
| Материал | Инокс, Керамика |
| Съдържание пакет | 1 х Мелница за пипер, 1 х Мелница за сол |
| Предназначен за | Пипер, Сол |
| Брой/комплект | 2 |
| Тип мелница | Ръчна |
| Височина | 16.9 cm |
| Ширина | 7 cm |
| Дължина | 7 cm |