- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Мелници за подправки |
|
| Culoare | Alb, Gri |
| Tip produs | Mill |
| Material | Inox, Ceramică |
| Pachet de conținut | 1 х Мелница за пипер, 1 х Мелница за сол |
| Destinate pentru | Piper, Sare |
| Număr / set | 2 |
| Tipul morii | Manual |
| Înălţime | 16.9 cm |
| Lăţime | 7 cm |
| Lungime | 7 cm |