- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Мелници за подправки |
|
| Χρώμα | Λευκό, Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Μύλος |
| Υλικό | Inox, Κεραμικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Мелница за пипер, 1 х Мелница за сол |
| Προορίζεται για | Пипер, Αλάτι |
| Αριθμός / σετ | 2 |
| Τύπος μύλου | Χειρός |
| Υψος | 16.9 cm |
| Πλάτος | 7 cm |
| Μήκος | 7 cm |