- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Мелници за подправки |
|
| Цвят | Инокс |
| Тип продукт | Мелница |
| Материал | Инокс |
| Тип мелница | Електрическа |
| Височина | 33.5 cm |
| Ширина | 16.7 cm |
| Дължина | 13.7 cm |
| Гаранция | 24 месеца |