- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Мелници за подправки |
|
| Culoare | Inox |
| Tip produs | Mill |
| Material | Inox |
| Tipul morii | Electric |
| Înălţime | 33.5 cm |
| Lăţime | 16.7 cm |
| Lungime | 13.7 cm |
| Garanție | 24 luni |