- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Мелници за подправки |
|
| Χρώμα | Inox |
| Τύπος Προϊόντος | Μύλος |
| Υλικό | Inox |
| Τύπος μύλου | Ηλεκτρική |
| Υψος | 33.5 cm |
| Πλάτος | 16.7 cm |
| Μήκος | 13.7 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |