- -7,67 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Месомелачки |
|
| Цвят | Бял, Сив |
| Материал | Инокс |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Аксесоар за паста |
| Мощност | 0 W |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Капацитет на мелене | 1 кг/мин |
| Височина | 26.7 cm |
| Ширина | 12.6 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Гаранция | 24 месеца |