- -7,67 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Месомелачки |
|
| Χρώμα | Λευκό, Γκρι |
| Υλικό | Inox |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Аксесоар за паста |
| Εξουσία | 0 W |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ικανότητα άλεσης | 1 κιλό/λεπτό |
| Υψος | 26.7 cm |
| Πλάτος | 12.6 cm |
| Μήκος | 25 cm |
| Εγγύηση | 24 месеца |