- -7,67 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Месомелачки |
|
| Culoare | Alb, Gri |
| Material | Inox |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Accesorii de paste |
| Putere | 0 W |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Capacitatea de maruntire | 1 kg/min. |
| Inaltime | 26.7 cm |
| Latime | 12.6 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Garanție | 24 месеца |