- -25,62 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Месомелачки |
|
| Цвят | Черен, Сив, Инокс |
| Материал | Инокс |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Аксесоар за наденица, Аксесоар за притискане, Аксесоар за слайсване |
| Брой сита | 3 |
| Размер на отворите на ситото | 5 мм, 3 мм, 8 мм |
| Мощност | 2600 W |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Капацитет на мелене | 1 кг/мин |
| Височина | 32.7 cm |
| Ширина | 14.5 cm |
| Дължина | 35.6 cm |
| Дължина на кабела | 0.9 м |
| Тегло | 4.8 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |