- -25,62 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Месомелачки |
|
| Culoare | Negru, Gri, Inox |
| Material | Inox |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Accesorii cu cârnați, Accesoriu pentru presare, Accesorii de somn |
| Numar de site | 3 |
| Dimensiuni gauri sita | 5 mm, 3 mm, 8 мм |
| Putere | 2600 W |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Capacitatea de maruntire | 1 kg/min. |
| Inaltime | 32.7 cm |
| Latime | 14.5 cm |
| Lungime | 35.6 cm |
| Lungime cablu | 0.9 м |
| Greutate | 4.8 Kg |
| Garanție | 24 месеца |