- -25,62 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Месомелачки |
|
| Χρώμα | Μαύρο, Γκρι, Inox |
| Υλικό | Inox |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ λουκάνικου, Αξεσουάρ πρέσας, Аксесоар за слайсване |
| Αριθμός κόσκινων | 3 |
| Μέγεθος ανοιγμάτων κόσκινου | 5 mm, 3 mm, 8 мм |
| Εξουσία | 2600 W |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ικανότητα άλεσης | 1 κιλό/λεπτό |
| Υψος | 32.7 cm |
| Πλάτος | 14.5 cm |
| Μήκος | 35.6 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.9 м |
| Βάρος | 4.8 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |