- -33,12 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Месомелачки |
|
| Цвят | Инокс |
| Материал | Инокс |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Аксесоар за наденица |
| Брой сита | 6 |
| Мощност | 0 W |
| Ниво на шум | 0 dB |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Капацитет на мелене | 0 кг/мин |
| Височина | 47 cm |