- -33,12 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Месомелачки |
|
| Culoare | Inox |
| Material | Inox |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Accesorii cu cârnați |
| Numar de site | 6 |
| Putere | 0 W |
| Nivel zgomot | 0 dB |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Capacitatea de maruntire | 0 kg/min. |
| Inaltime | 47 cm |