- -33,12 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Месомелачки |
|
| Χρώμα | Inox |
| Υλικό | Inox |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ λουκάνικου |
| Αριθμός κόσκινων | 6 |
| Εξουσία | 0 W |
| Επίπεδο θορύβου | 0 dB |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ικανότητα άλεσης | 0 kg/min |
| Υψος | 47 cm |