- -64,37 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Месомелачки |
|
| Цвят | Сребрист |
| Материал | Инокс |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Аксесоар за наденица |
| Мощност | 0 W |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Капацитет на мелене | 0 кг/мин |
| Височина | 64.9 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 37 cm |