- -64,37 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Месомелачки |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό | Inox |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ λουκάνικου |
| Εξουσία | 0 W |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ικανότητα άλεσης | 0 kg/min |
| Υψος | 64.9 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Μήκος | 37 cm |