- -64,37 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Месомелачки |
|
| Culoare | Argint |
| Material | Inox |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Accesorii cu cârnați |
| Putere | 0 W |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Capacitatea de maruntire | 0 kg/min. |
| Inaltime | 64.9 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 37 cm |