- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Месомелачки |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Аксесоар за наденица |
| Брой сита | 3 |
| Размер на отворите на ситото | 5 мм |
| Мощност | 1200 W |
| Ниво на шум | 85 dB |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Капацитет на мелене | 1 кг/мин |
| Дължина | 29 cm |