- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Месомелачки |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Accesorii cu cârnați |
| Numar de site | 3 |
| Dimensiuni gauri sita | 5 mm |
| Putere | 1200 W |
| Nivel zgomot | 85 dB |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Capacitatea de maruntire | 1 kg/min. |
| Lungime | 29 cm |