- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Месомелачки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ λουκάνικου |
| Αριθμός κόσκινων | 3 |
| Μέγεθος ανοιγμάτων κόσκινου | 5 mm |
| Εξουσία | 1200 W |
| Επίπεδο θορύβου | 85 dB |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ικανότητα άλεσης | 1 κιλό/λεπτό |
| Μήκος | 29 cm |