- -17,99 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Микровълнови фурни |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Таймер, Звук при завършване за програмата, Защита против прегряване, Отложен старт |
| Капацитет | 20 l |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален, Механичен |
| Отваряне на вратата | Ляво |
| Тип готвене | Микровълново |
| Зададени програми | Размразяване |
| Височина | 24.3 cm, 24.3 cm |
| Ширина | 44.6 cm |
| Дълбочина | 32 cm |
| Диаметър на въртящата поставка | 24.5 cm |
| Мощност | 750 kW |
| Нива на мощност | 10 |