- -17,99 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Putere maxima: 750 W
- 10 trepte de putere
- 6 programe presetate
- Afisare
- Volum: 20 litri
- Temporizator: de pana la 30 min.
- Control mecanic/prin butoane
- Functie de dezghetare
- Protectie copii
- Semnal sonor la sfarsitul programului setat
- Usa cu maner de deschidere
- Diametrul farfuriei din sticla: 245 mm
- Tensiune de alimentare: 220-240 V, 50-60 Hz
- Culoare: alba
Fisa tehnica
Микровълнови фурни |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Temporizator, Sunet la finalizarea programului, Protecție împotriva supraîncălzirii, Start intarziat |
| Capacitate | 20 l |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Digital, Mecanic |
| Deschidere usa | Stânga |
| Modalitati gatire | Cuptor cu microunde |
| Programe predefinite | Dezghețarea |
| Inaltime | 24.3 cm, 24.3 cm |
| Latime | 44.6 cm |
| Adancime | 32 cm |
| Diametru platou rotativ | 24.5 cm |
| Putere | 750 kW |
| Trepte putere | 10 |