- -17,99 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Микровълнови фурни |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ήχος ολοκλήρωσης του προγράμματος, Προστασία από υπερθέρμανση, Καθυστερημένη έναρξη |
| Χωρητικότητα | 20 l |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό, Μηχανικός |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αριστερά |
| Τύπος μαγειρέματος | Φούρνος μικροκυμάτων |
| Ρυθμίστε προγράμματα | Απόψυξη |
| Υψος | 24.3 cm, 24.3 cm |
| Πλάτος | 44.6 cm |
| Βάθος | 32 cm |
| Διάμετρος του πικάπ | 24.5 cm |
| Εξουσία | 750 kW |
| Επίπεδα ισχύος | 10 |