- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Микровълнови фурни |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Таймер, Звук при завършване за програмата, Заключване за деца, Часовник, Вътрешно осветление |
| Капацитет | 23 l |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип готвене | Микровълново |
| Зададени програми | Размразяване |
| Височина | 29.6 cm |
| Ширина | 48.5 cm |
| Дълбочина | 40.3 cm |
| Мощност | 900 W |
| Мощност грил | 1000 W |
| Гаранция | 24 месеца |