- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Микровълнови фурни |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Temporizator, Sunet la finalizarea programului, Blocarea copiilor, Ceas, Iluminare interioară |
| Capacitate | 23 l |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Modalitati gatire | Cuptor cu microunde |
| Programe predefinite | Dezghețarea |
| Inaltime | 29.6 cm |
| Latime | 48.5 cm |
| Adancime | 40.3 cm |
| Putere | 900 W |
| Putere grill | 1000 W |
| Garanție | 24 luni |