- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Микровълнови фурни |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ήχος ολοκλήρωσης του προγράμματος, Κλείδωμα για παιδιά, Ρολόι, Εσωτερικός φωτισμός |
| Χωρητικότητα | 23 l |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος μαγειρέματος | Φούρνος μικροκυμάτων |
| Ρυθμίστε προγράμματα | Απόψυξη |
| Υψος | 29.6 cm |
| Πλάτος | 48.5 cm |
| Βάθος | 40.3 cm |
| Εξουσία | 900 W |
| Ηλεκτρική σχάρα | 1000 W |
| Εγγύηση | 24 μήνες |