- -117,60 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Микровълнови фурни |
|
| Цвят | Черен, Инокс |
| Функции | Заключване за деца, Вътрешно осветление, Автоматично изключване |
| Капацитет | 25 l |
| Материал интериор | Керамика |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Отваряне на вратата | Ляво |
| Тип готвене | Микровълново, Грил |
| Височина | 29 cm |
| Ширина | 49.5 cm |
| Дълбочина | 49.5 cm |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Мощност | 900 W |
| Нива на мощност | 10 |
| Електричесна консумация | 2050 W |
| Мощност грил | 1200 W |
| Гаранция | 24 месеца |