- -117,60 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Микровълнови фурни |
|
| Χρώμα | Μαύρο, Inox |
| Λειτουργίες | Κλείδωμα για παιδιά, Εσωτερικός φωτισμός, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Χωρητικότητα | 25 l |
| Εσωτερικό υλικό | Κεραμικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αριστερά |
| Τύπος μαγειρέματος | Φούρνος μικροκυμάτων, Γκριλ |
| Υψος | 29 cm |
| Πλάτος | 49.5 cm |
| Βάθος | 49.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Εξουσία | 900 W |
| Επίπεδα ισχύος | 10 |
| Ηλεκτρική κατανάλωση | 2050 W |
| Ηλεκτρική σχάρα | 1200 W |
| Εγγύηση | 24 μήνες |