- -117,60 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Микровълнови фурни |
|
| Culoare | Negru, Inox |
| Functii | Blocarea copiilor, Iluminare interioară, Oprirea automată |
| Capacitate | 25 l |
| Material interior | Ceramică |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Deschidere usa | Stânga |
| Modalitati gatire | Cuptor cu microunde, grătar |
| Inaltime | 29 cm |
| Latime | 49.5 cm |
| Adancime | 49.5 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Putere | 900 W |
| Trepte putere | 10 |
| Consum energie electrica | 2050 W |
| Putere grill | 1200 W |
| Garanție | 24 luni |