- -30,68 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Микровълнови фурни |
|
| Цвят | Черен |
| Капацитет | 25 l |
| Материал интериор | Емайл |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Тип готвене | Микровълново, Грил, Конвекционално |
| Височина | 30.46 cm |
| Ширина | 39.95 cm |
| Дълбочина | 51 cm |
| Мощност | 4250 W |
| Мощност грил | 1200 W |
| Гаранция | 24 месеца |