- -30,68 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Микровълнови фурни |
|
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 25 l |
| Material interior | Smalț |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Ecran tactil |
| Modalitati gatire | Cuptor cu microunde, grătar, Conventional |
| Inaltime | 30.46 cm |
| Latime | 39.95 cm |
| Adancime | 51 cm |
| Putere | 4250 W |
| Putere grill | 1200 W |
| Garanție | 24 luni |